Poloha hotelu LaRomantica

Hotel La Romantica Mladá Boleslav se nachází v klidné části města s výhledem na park Štěpánka, kde je možnost různého sportovního vyžití. Hotel je od centra a historické části Mladé Boleslavi vzdálen cca 5 min chůze. Dálnice R10 ( Praha – Liberec ) exit Bezděčín je vzdálen pouhých 5 min autem.

Hotel LaRomantica

Ubytování

Svým zákazníkům nabízíme pokoje v hlavní budově a v dalších dvou přístavcích, které se nacházejí na terase hotelu. Oba přístavky mají vlastní vchod z terasy.
Pro naše hosty je připraveno ubytování v 29 pokojích typu single, double, De Luxe nebo v apartmánech. Stylové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí s 26 českými a zahraničními programy, mini-barem, telefonem, vysoušečem vlasů, WiFi - vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Hotel má k dispozici i jeden bezbariérový pokoj. Svým klientům nabízíme nově otevřené dvoulůžkové De Luxe pokoje vsazené do skály.
Samozřejmostí je výběr z kuřáckých nebo nekuřáckých pokojů.

Pokoj v hotelu LaRomantica Pokoj v hotelu LaRomantica

Služby

Každý zákazník má jiné nároky a přání, které se snažíme maximálně uspokojit dle našich možností. S každým zákazníkem jednáme individuálně a vždy dokážeme nalézt ten správný kompromis.
Hostům je k dispozici výtah v hlavní budově a možnost parkování před hotelem. Naši hosté mohou navštívit nově rozšířenou saunu v areálu hotelu. Klienti mají možnost uložit si cennosti do sejfů, které jsou na recepci. Také poskytujeme praní osobního prádla.

 


Kontakt

Hotel La Romantica
Viničná 1343/III, Mladá Boleslav

tel.: +420 773 550 360

Mapa ČR - pozice hotelu LaRomanica


2011 © Hotel La Romantica - design by 3wD