Petr Suske

Hotel La Romantica hosty přenese na pobřeží Středozemního moře. Interiéry v tónu dřeva a pískovce vznikly právě z inspirace touto krajinou. Místo šumění moře mohou hosté poslouchat šelest stromů v přilehlém anglickém parku Štěpánka, který patří mezi největší parky svého druhu v blízkém okolí. Z hotelu je na něj výhled francouzskými okny, které jsou v pokojích na jižní straně. Lesopark je hosty právem oblíben nejen k rannímu běhu, ale i k večerním romantickým procházkám.

Autorem stavby postavené v bývalém lomu z místního kamene se zatravněnou střechou, je architekt Petr Suske, Doc. Ing. arch. ze skupiny SEA (skupina ekologických architektu). Část hotelu je vsazena do přírodního skalního útvaru, který dokresluje romantickou atmosféru hotelu.

Hotel disponuje Deluxe dvoulůžkovými a jednolůžkovými klimatizovanými pokoji.

Na své si zde přijdou nejen páry na romantické dovolené, ale i ti, kteří do Mladé Boleslavi přijeli za prací.

Pro absolutní pohodu všech hostů je tu k dispozici sauna pro 5 osob i s bazénkem.

Snídaně jsou podávány v přilehlé restauraci, která celkový styl hotelu krásně podtrhuje.

 

Parkoviště

Hotel La Romantica svým hostům nabízí parkoviště před hotelem, které uzavírá příjezdovou cestu v nočních hodinách. Recepce hotelu je k dispozici 24 hodin denně.

Restaurace

Hotelová restaurace La Romantica restaurant mediterranée nabízí v létě zahradní terasu a v zimě posezení u hořícího krbu.

Kontaktní osobou je provozní restaurace pan Jiří Říha. Restauraci La Romantica můžete přímo kontaktovat na telefonním čísle +420 326 734 056 nebo na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Restaurace LaRomantica

Sauna

Hotelovým hostům je k dispozici sauna, která je vytvořená v prostorách přírodního skalního útvaru. Nachází se mimo hlavní budovu hotelu.

Saunu je nutné rezervovat minimálně jednu hodinu předem a není v ceně ubytování. Naše recepční Vám rádi saunu osobně ukáží. V sauně najdete vše potřebné ( župan, froté, prostěradlo, láhev minerálky, pantofle ).

Sauna

Lesopark Štěpánka

Naproti restauraci a hotelu La Romantica v Mladé Boleslavi se rozprostírá Lesopark Štěpánka, který nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, hosté mohou využít několik běžeckých tras.

 

Lesopark Štěpánka je rozsáhlý komplex vegetace, dětských hřišť, sportovních aktivit (volejbal, tenis atd.).
Podél toku říčky Klenice byl již v roce 1881 založen krásný a rozlehlý park, pojmenovaný na počest zásnub následníka rakousko-uherského trůnu a příslušníka mladoboleslavské vojenské posádky Rudolfa Habsburského s belgickou princeznou Stephanií jejím jménem – tedy Štěpánka.

 

 


Kontakt

Hotel La Romantica
Viničná 1343/III, Mladá Boleslav

tel.: +420 773 550 360

Mapa ČR - pozice hotelu LaRomanica


2011 © Hotel La Romantica - design by 3wD