UBYTOVÁNÍ

Pokoje jsou stylově zařízené a poskytují Vám nerušený odpočinek.

Svým zákazníkům nabízíme pokoje v hlavní budově a v dalších dvou přístavcích, které se nacházejí na terase hotelu. Oba přístavky mají vlastní vchod z terasy.
Pro naše hosty je připraveno ubytování v 35 pokojích typu single, double, De Luxe nebo v apartmánech. Stylové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí s 26 českými a zahraničními programy, mini-barem, telefonem, vysoušečem vlasů, WiFi – vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Hotel má k dispozici i jeden bezbariérový pokoj. Svým klientům nabízíme nově otevřené dvoulůžkové De Luxe pokoje vsazené do skály.
Samozřejmostí je výběr z kuřáckých nebo nekuřáckých pokojů.

0
JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ
0
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ

SLUŽBY

Každý zákazník má jiné nároky a přání,
které se snažíme maximálně uspokojit dle našich možností.

S každým zákazníkem jednáme individuálně a vždy dokážeme nalézt ten správný kompromis.
Hostům je k dispozici výtah v hlavní budově a možnost parkování před hotelem. Naši hosté mohou navštívit nově rozšířenou saunu v areálu hotelu. Klienti mají možnost uložit si cennosti do sejfů, které jsou na recepci. Také poskytujeme praní osobního prádla.

KDE NÁS NAJDETE

Hotel La Romantica

Hotel La Romantica Mladá Boleslav se nachází v klidné části města s výhledem na park Štěpánka, kde je možnost různého sportovního vyžití.
Hotel je od centra a historické části Mladé Boleslavi vzdálen cca 5 min chůze. Dálnice R10 ( Praha – Liberec ) exit Bezděčín je vzdálen pouhých 5 min autem.