O NÁS

O hotelu a restauraci La Romantica

Hotel La Romantica hosty přenese na pobřeží Středozemního moře. Interiéry v tónu dřeva a pískovce vznikly právě z inspirace touto krajinou. Místo šumění moře mohou hosté poslouchat šelest stromů v přilehlém anglickém parku Štěpánka, který patří mezi největší parky svého druhu v blízkém okolí. Z hotelu je na něj výhled francouzskými okny, které jsou v pokojích na jižní straně. Lesopark je hosty právem oblíben nejen k rannímu běhu, ale i k večerním romantickým procházkám.

Autorem stavby postavené v bývalém lomu z místního kamene se zatravněnou střechou, je architekt Petr Suske, Doc. Ing. arch. ze skupiny SEA (skupina ekologických architektu). Část hotelu je vsazena do přírodního skalního útvaru, který dokresluje romantickou atmosféru hotelu.

  • Hotel disponuje Deluxe dvoulůžkovými a jednolůžkovými klimatizovanými pokoji.

  • Na své si zde přijdou nejen páry na romantické dovolené, ale i ti, kteří do Mladé Boleslavi přijeli za prací.

  • Pro absolutní pohodu všech hostů je tu k dispozici sauna pro 5 osob i s bazénkem.

  • Snídaně jsou podávány v přilehlé restauraci, která celkový styl hotelu krásně podtrhuje.

RESTAURACE

Hotelová restaurace La Romantica restaurant mediterranée nabízí v létě zahradní terasu a v zimě posezení u hořícího krbu.

Kontaktní osobou je provozní restaurace pan Jiří Říha.
Restauraci La Romantica můžete přímo kontaktovat na telefonním čísle
+420 326 734 056 nebo na emailové adrese laromanticamb@seznam.cz

VÍCE O RESTAURACI

SAUNA

Hotelovým hostům je k dispozici sauna, která je vytvořená v prostorách přírodního skalního útvaru. Nachází se mimo hlavní budovu hotelu.

Saunu je nutné rezervovat minimálně jednu hodinu předem a není v ceně ubytování. Naše recepční Vám rádi saunu osobně ukáží. V sauně najdete vše potřebné ( župan, froté, prostěradlo, láhev minerálky, pantofle ).

LESOPARK ŠTĚPÁNKA

Naproti restauraci a hotelu La Romantica v Mladé Boleslavi se rozprostírá Lesopark Štěpánka, který nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, hosté mohou využít několik běžeckých tras.

Lesopark Štěpánka je rozsáhlý komplex vegetace, dětských hřišť, sportovních aktivit (volejbal, tenis atd.).
Podél toku říčky Klenice byl již v roce 1881 založen krásný a rozlehlý park, pojmenovaný na počest zásnub následníka rakousko-uherského trůnu a příslušníka mladoboleslavské vojenské posádky Rudolfa Habsburského s belgickou princeznou Stephanií jejím jménem – tedy Štěpánka.

KDE NÁS NAJDETE

Hotel & Restaurace

Hotel La Romantica Mladá Boleslav se nachází v klidné části města s výhledem na park Štěpánka, kde je možnost různého sportovního vyžití.
Hotel je od centra a historické části Mladé Boleslavi vzdálen cca 5 min chůze. Dálnice R10 ( Praha – Liberec ) exit Bezděčín je vzdálen pouhých 5 min autem.