Hotel La Romantica s výhledem na lesopark Štěpánka se nachází v klidné části Mladé Boleslavi, pouhé 3 minuty chůze od historického centra a 5 minut autem od firmy Škoda Auto.

O NÁS

O hotelu a restauraci La Romantica
  • Hotel disponuje Deluxe dvoulůžkovými a jednolůžkovými klimatizovanými pokoji.

  • Na své si zde přijdou nejen páry na romantické dovolené, ale i ti, kteří do Mladé Boleslavi přijeli za prací.

  • Pro absolutní pohodu všech hostů je tu k dispozici sauna pro 5 osob i s bazénkem a klimatizované fitness.

  • Snídaně jsou podávány v přilehlé restauraci, která celkový styl hotelu krásně podtrhuje.

RESTAURACE

Hotelová restaurace La Romantica restaurant mediterranée nabízí v létě zahradní terasu a v zimě posezení u hořícího krbu.

Kontaktní osobou je provozní restaurace pan Jiří Říha.
Restauraci La Romantica můžete přímo kontaktovat na telefonním čísle
+420 326 734 056 nebo na emailové adrese laromanticamb@seznam.cz

VÍCE O RESTAURACI

SAUNA

Bez pochyby jedinečný zážitek přinese našim hostům sauna, vybudovaná v prostorách přírodního skalního útvaru, s možností využití bazénku, který nejen příjemně ochladí, ale svým umístěním pod skalní stěnou, podtrhne kouzlo okamžiku.

Abychom mohli připravit optimální podmínky, je potřeba si saunu rezervovat alespoň jednu hodinu předem.

Vše potřebné včetně ceny Vám rády sdělí a osobně ukáží naše recepční. Připravíme pro Vás všechno nezbytné, tudíž, kromě chuti si odpočinout, nebudete již nic potřebovat.

LESOPARK ŠTĚPÁNKA

Naproti restauraci a hotelu La Romantica v Mladé Boleslavi se rozprostírá Lesopark Štěpánka, který nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit (běžecké trasy, dětská hřiště, tenis atd.).

Lesopark Štěpánka je rozsáhlý komplex vegetace, založen roku 1881 podél toku říčky Klenice, vhodný k běhu, procházkám i krmení veverek.

KDE NÁS NAJDETE

Hotel & Restaurace

Hotel La Romantica Mladá Boleslav se nachází v klidné části města s výhledem na park Štěpánka, kde je možnost různého sportovního vyžití.
Hotel je od centra a historické části Mladé Boleslavi vzdálen cca 5 min chůze. Dálnice R10 ( Praha – Liberec ) exit Bezděčín je vzdálen pouhých 5 min autem.